fb
Producenci

Blog

Na co zwrócić uwagę kupując zasilacz awaryjny?
Na co zwrócić uwagę kupując zasilacz awaryjny?

Zasilacz awaryjny, czyli inaczej bezprzerwowy (UPS), to urządzenie, które bardzo przydaje się wtedy, gdy następuje spadek napięcia w sieci elektrycznej lub pojawia się nagła przerwa w dostawie prądu. Zasilacz UPS może być stosowany w komputerach oraz innych urządzeniach, które muszą działać nieprzerwanie, niezależnie od tego, jakie w danym momencie są parametry dostarczanego prądu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego rodzaju zasilaczy, dzięki czemu bez problemu dopasujemy odpowiedni do parametrów naszego urządzenia elektrycznego.

czytaj całość »
Czym jest macierz dyskowa?
Czym jest macierz dyskowa?

We współczesnym społeczeństwie technologie związane z rozwiązaniami informatycznymi rozwijają się bardzo szybko i stają się potrzebne prawie w każdym miejscu. Wykorzystujemy je zarówno w naszym życiu prywatnym, jak i w pracy. Bardzo duże ilości danych zapisujemy na dyskach komputerów, czasem jednak nawet one stają się niewystarczające albo ulegają awarii, co jest szczególnie niebezpieczne dla przedsiębiorców i działania ich firm. Na szczęście w takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam macierz dyskowa, o której szerzej piszemy w tym artykule.

czytaj całość »
Jakie zalety mają obudowy komputerowe Coller Master?
Jakie zalety mają obudowy komputerowe Coller Master?

Gdy już mamy skompletowane wszystkie podzespoły komputera stacjonarnego, wtedy przychodzi czas na wybranie obudowy. Przede wszystkim musi być ona kompatybilna z całością, aby mieściła całą jednostkę centralną, a także umożliwiała jej prawidłową pracę wraz z chłodzeniem. Ważnych jest również wiele innych aspektów, w tym wygląd obudowy oraz miejsce, w którym będzie się ona znajdować, na przykład na biurku czy pod nim, bo od tego także zależy nasz wybór. Wśród bardzo wielu rodzajów dostępnych obudów możemy znaleźć Cooler Master. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego, czym wyróżnia się ta marka.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl