fb
Producenci

Programy antywirusowe – jaki wybrać dla siebie?

Programy antywirusowe – jaki wybrać dla siebie?

W czasach, gdy Internet służy nam nie tylko do przesyłania wiadomości, lecz także do załatwiania interesów i dokonywania transakcji finansowych, bezpieczeństwo naszych danych jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jaki program antywirusowy wybrać, by uchronić się przed hakerami?

Zabezpieczenia antywirusowe w pracy i w domu

O bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu powinniśmy zadbać zarówno w przypadku komputera prywatnego, jak i tych użytkowanych w pracy. Twórcy programów antywirusowych wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom konsumentów, oferując szeroki wybór pakietów i oprogramowań.

Jeżeli np. mieszkamy samotnie i w najbliższym czasie nie zamierzamy tego zmieniać, nie warto topić funduszy w kosztownych programach na wiele urządzeń. Z powodzeniem wystarczy nam pakiet ESET Internet Security dla 1 komputera, wspierający zarówno Windows 2000, jak i nowsze systemy operacyjne. Program występuje w polskiej wersji językowej, co znacznie ułatwia jego użytkowanie. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na pakiet 12- 24- i 36-miesięczny.

Dla standardowej 3-osobowej rodziny obejmującej np. małżeństwo z dzieckiem doskonałym rozwiązaniem będzie ESET Security Pack dla 3 komputerów i 3 urządzeń mobilnych wspierający Windows 2000 i nowsze systemy. Z jego pomocą nie tylko zabezpieczymy nasze komputery, ale rozszerzymy ochronę również na telefony - z których w dzisiejszych czasach nierzadko zdarza nam się korzystać częściej, niż z tych pierwszych.

Jeżeli natomiast szukamy oprogramowania ochronnego dla większej liczby osób - np. do biura - sprawdzi się tu ESET NOD32 Antivirus Be Client 10 User. Podobnie jak w dwóch pierwszych przypadkach, i tu możemy zdecydować pomiędzy pakietem 12-, 24- i 36-miesięcznym. Oprogramowanie będzie stanowić skuteczną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami dla dziesięciu różnych komputerów w tym samym czasie.

Zakup programu antywirusowego jest konieczny, jeśli chcemy zapewnić sobie, a także naszym bliskim lub współpracownikom, całkowitą ochronę nie tylko przed takimi niebezpieczeństwami jak wirusy, trojany, programy typu spyware czy rootkit, lecz także przed oprogramowaniem wyłudzającym dane (phishing) czy generującym nachalne ogłoszenia reklamowe (adware).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl