fb
Producenci
Blog kategorie

Dyski zewnętrzne

Dyski zewnętrzne to nieoceniona pomoc w momencie niewystarczającej ilości miejsca na komputerze. Jest swego rodzaju magazynem służącym do przechowywania niemieszczących się na dysku twardym plików, prostym sposobem na przenoszenie danych z jednego komputera, na drugi, ale także skuteczną metodą na ich zabezpieczenie.

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest bogaty wybór dysków zewnętrznych. Posiadamy urządzenia zróżnicowane pod względem pojemności, estetyki, rozmiaru. Nasza oferta obejmuje zarówno niewielkie dyski, które z łatwością możesz przenieść w plecaku czy torebce, jak i mniej mobilne, jednak o olbrzymiej pojemności – polecane do usytuowania w jednym miejscu, np. w biurze czy w domu.

Dysk zewnętrzny czy pendrive – co wybrać?

Planujesz zakup zewnętrznego nośnika i zastanawiasz się co wybrać – dysk zewnętrzny czy pendrive? Aby zakupione urządzenie prawidłowo pełniło swoją rolę, warto odpowiednio przemyśleć jego wybór. Jeśli zależy Ci na mobilności – sięgnij po pendrive. Dzięki jego małym rozmiarom z łatwością przeniesiesz go nawet w niewielkiej kieszeni. Jednocześnie, musisz liczyć się z jego niewielką pojemnością. To dobre rozwiązanie jedynie w przypadku drobnych plików. Jeśli zależy Ci na dużej pojemności – znacznie lepiej sprawdzą się dyski zewnętrzne. Wraz z większą pojemnością w parze idzie większy gabaryt, dlatego to rozwiązanie mniej wygodne, jednak bez wątpienia – o znacznie większych możliwościach. Pamiątkowe zdjęcia, projekty firmowe, dokumenty czy kopie zapasowe najważniejszych plików – to wszystko możesz przenieść i bezpiecznie przechować na dysku zewnętrznym. Jeśli szukasz sposobu na ulokowanie dużej ilości danych w jednym miejscu – dysk zewnętrzny dobrze spełni swoją rolę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl