fb
Filtruj produkty
Kategorie
Dostępność
Producenci
Blog kategorie

Napędy DVD

Napędy DVD to urządzenia przeznaczone do odtwarzania płyt DVD. Zdecydowana większość dostępnych na rynku modeli przystosowana jest również do obsługi CD. Choć wydawać by się mogło, że korzystanie z tego formatu to już przeżytek – nic bardziej mylnego. Krążki DVD w dalszym ciągu są w użytku. To prosty i tani sposób na przechowywanie kopii zapasowych ważnych dokumentów, zdjęć, filmów. Istotne jest jednak, by przechowywać płyty w bezpiecznym miejscu, z dala od słońca i wilgoci.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze napędu DVD?

Decydując się na zakup napędu DVD przede wszystkim należy zastanowić się w jaki sposób ma być stosowany. Tego rodzaju urządzenie może występować w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Jeśli zamierzasz zamontować nagrywarkę w obudowie komputera – wybierz nagrywarkę wewnętrzną, zwracając szczególną uwagę na jej formę. Na rynku dostępne są modele przeznaczone do tradycyjnych komputerów PC, jak i laptopów (znacznie mniejsze rozmiary!). Jeśli natomiast szukasz dodatkowego urządzenia przenośnego – zapoznaj się z ofertą zewnętrznych napędów DVD. Zewnętrzny napęd DVD posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością można go przenosić i korzystać w dowolnym miejscu. Przy zakupie zwróć jednak uwagę na rodzaj złącza, by mieć pewność, że jest kompatybilny z posiadanym przez Ciebie komputerem. Najczęściej spotykane są nagrywarki z portem USB.

Szukasz wysokiej jakości napędu DVD? Sprawdź naszą ofertę. W razie pytań – skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapewniamy fachową pomoc!

DVD

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl