fb

CISCO SYSTEMS Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

1 377,00 zł 1377.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Dane techniczne

Architektura sieci LAN Gigabit Ethernet
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Okres rękojmi w miesiącach 3
Miejsce serwisowania Incom Group SA
Wymiary [G x S x W] (mm) 56,5 x 13,4 x 8,5
Waga (g) 75
Typ obudowy Rack / Tower
Ilość gniazd SFP 1000Mbps 1 szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl