fb

CISCO SYSTEMS Moduł Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP Transceiver, 850nm

549,00 zł 549.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP Transceiver, 850nm

Dane techniczne

Informacje dodatkowe Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Okres rękojmi w miesiącach 3
Miejsce serwisowania Incom Group SA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl