fb

D-LINK Moduł SFP D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

370,00 zł 370.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł SFP D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX

Dane techniczne

Architektura sieci LAN Gigabit Ethernet
Ilość portów 1
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3z
Rodzaj urządzenia przewodowego Moduł do Switch
Okres rękojmi w miesiącach 24
Miejsce serwisowania Serwis zewnętrzny
Strona o towarze https://eu.dlink.com/pl/pl/products/dem-310gt#Description
Wymiary [G x S x W] (mm) 57,2 x 13,8 x 8,5
Port PoE Nie
Porty wej/wyj 1x 1G SFP
Zarządzanie przez WWW (Smart) Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI) Nie
Możliwość łączenia w stos Nie
Ilość portów SFP 1GbE 1 szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl