fb

EDIMAX TECHNOLOGY Moduł MiniGBIC Edimax 1000Base-SX SFP Multi 850nm 550m LC

99,00 zł 99.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł MiniGBIC Edimax 1000Base-SX SFP Multi 850nm 550m LC

Dane techniczne

Architektura sieci LAN Gigabit Ethernet
Ilość portów 2
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3z
Rodzaj urządzenia przewodowego Konwerter
Informacje dodatkowe Class 1 laser product complies with EN 60825-1, Die cast metal housing for Low EMI, Hot Pluggable, Simplex/ Duplex LC connector, Single 3.3V power supply, Up to 1.25Gb/s bi-directional data links
Okres rękojmi w miesiącach 24
Miejsce serwisowania Incom Group SA
Strona o towarze http://www.edimax.com/en/produce_detail.php?pl1_id=17&pl2_id=71&pl3_id=149&pd_id=255
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl