fb

Intellinet Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km

149,00 zł 149.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km

Dane techniczne

Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3z
Rodzaj urządzenia przewodowego Moduł do Switch
Okres rękojmi w miesiącach 36
Miejsce serwisowania Serwis zewnętrzny
Wymiary [G x S x W] (mm) 55 x 13 x 12
Port PoE Nie
Zarządzanie przez WWW (Smart) Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI) Nie
Możliwość łączenia w stos Nie
Waga (kg) 0.051
Open Networking Nie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl