fb

TP-LINK Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

147,00 zł 147.00
ilość szt.
dodaj do zestawu

Opis

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

Dane techniczne

Informacje dodatkowe Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm, Maksymalna długość kabla: 10km, Prędkość transmisji: 1,25Gb/s, Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Typ portu: LC, Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy
Okres rękojmi w miesiącach 36
Miejsce serwisowania Incom Group SA
Strona o towarze http://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=TL-SM321A
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl