fb
Producenci
Blog kategorie

Zasilacze awaryjne UPS

Zasilacze awaryjne UPS stanowią plan awaryjny w przypadku utraty napięcia w sieci. Jego zadaniem jest podtrzymanie zasilania w podłączonych sprzętach, tym samym zapobiegając przed ich nagłym rozłączeniem. Utrata efektów wielogodzinnej pracy nad dokumentem przez niespodziewane wyłączenie komputera? Rozłączenie konsoli w trakcie ważnej rozgrywki? Z zasilaczem awaryjnym UPS nie musisz się obawiać takich sytuacji. Dzięki nim takie ryzyko nie istnieje. Urządzenie posiada dwa źródła energii (własną baterię i podłączenie do sieci/agregatu). Takie rozwiązanie stanowi gwarancję niezawodności.

Zastosowanie zasilaczy awaryjnych UPS

W czasach, kiedy elektronika otacza nas z każdej strony, stały dopływ prądu jest bezwzględną podstawą funkcjonowania na wielu płaszczyznach. Zakres zastosowań zasilaczy awaryjnych UPS jest niezwykle szeroki. Swoje miejsce znajdują zarówno w domach, w firmach i przemyśle. Często stosowane przy wszelkiego rodzaju sprzętach AGD i RTV, przy komputerach w domu i biurze, systemach teleinformatycznych czy sprzętach medycznych. To rozwiązanie polecane wszędzie tam, gdzie istotne jest, by podłączony sprzęt działał niezawodnie przez cały czas.

Oferta zasilaczy awaryjnych UPS w sklepie ProPCnet

W ofercie sklepu ProPCnet znajdziesz szeroki wybór zasilaczy awaryjnych UPS różnych marek, w tym między innymi APC by Schneider Electic, EVER, POWER WALKER, Lester i wiele innych. Posiadamy modele zarówno do podstawowych potrzeb, jak i bardziej zaawansowane. Nasz asortyment obejmuje również zasilacze komputerowe. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych urządzeń.

Zasilacze awaryjne UPS
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl